Strony internetowe, Druk, Reklama Piotrków Trybunalski

Clean Time

Przeprowadziliśmy odświeżenie wizerunku firmy Clean Time, projektując nowe banery reklamowe, wizytówki, karty lojalnościowe i naklejki na samochód. Nasze prace pomogły w stworzeniu spójnego i atrakcyjnego wizerunku firmy, który przyciągał uwagę klientów i tworzył pozytywne wrażenia.

szczotka 1 scaled strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski
strona fb 1 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Facebook Page

Przeprowadziliśmy kompleksowe odświeżenie ich obecności na platformie społecznościowej Facebook. Naszym celem było stworzenie atrakcyjnej, angażującej strony, która skupiałaby uwagę obecnych i potencjalnych klientów.

Najważniejszym etapem była analiza obecnej strony Facebook oraz dotychczasowej aktywności firmy na tym portalu społecznościowym. Przeprowadziliśmy gruntowną ocenę dotychczasowych postów, ich skuteczności, a także analizę konkurencji. To pozwoliło nam zidentyfikować obszary, które wymagały poprawy.

Następnie opracowaliśmy spersonalizowaną strategię komunikacji. Określiliśmy częstotliwość publikacji, rodzaj treści i ton komunikatu, który najlepiej oddawałby tożsamość Clean Time oraz wartości, które reprezentowali. Wspólnie z klientem ustaliliśmy kluczowe przekazania i cele kampanii na Facebooku.

Baner "Dywany"

Na banerze znajduje się głównie głęboki, czysty dywan, który jest centralnym elementem reklamy. Dywan jest przedstawiony jako idealnie czysty i odświeżony, co ma podkreślić efektywność usługi prania dywanów.

1 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

2 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Baner "Samochody"

Na banerze widoczny jest nieskazitelny samochód, który jest głównym punktem reklamy. Samochód został dokładnie wyczyszczony, a lśniąca karoseria podkreśla doskonałą jakość usługi sprzątania samochodów.

Baner reklamowy związany ze sprzątaniem samochodów ma na celu przyciągnięcie uwagi właścicieli pojazdów, którzy chcą zadbać o czystość i wygląd swoich samochodów. Pokazuje, że profesjonalna usługa sprzątania może odmienić wygląd i komfort jazdy ich pojazdów.

Baner "Tapicerka"

Po raz kolejny elementem banera jest doskonale wyczyszczona i odświeżona tapicerka meblowa. Widoczne są detale i faktura materiału, co ma na celu pokazanie efektywności usługi prania tapicerki.

3 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

4 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Baner "Biura"

Idealnie dobrany obraz czystego i schludnego biura. Widoczne są perfekcyjnie ułożone fotele, czyste biurka, czysta podłoga i oświetlenie, które podkreśla profesjonalizm i estetykę przestrzeni biurowej.

Karty Lolajnościowe

Główną ideą kart lojalnościowych jest nagradzanie klientów za ich stałą obecność i wsparcie. Za każdy zakup lub usługę, którą klient dokonuje, otrzymuje on specjalny stempel lub naklejkę na swojej karcie. Ta prosta i satysfakcjonująca metoda tworzy motywację do zbierania stempli i osiągnięcia celu, który może obejmować nagrody, zniżki, darmowe produkty lub inne korzyści.

Karty lojalnościowe są łatwe do przechowywania w portfelach lub torebkach, co sprawia, że są zawsze pod ręką klientów. To zachęca do ich regularnego używania i pozytywnie wpływa na korzystanie z usług firmy, zamiast konkurencyjnych.

karty lojalnosciowe 1 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.