Strony internetowe, Druk, Reklama Piotrków Trybunalski

Lady Perfekt

Przedstawiamy projekt dla Lady Perfekt – ekskluzywnego butiku, który odzwierciedla wyjątkową jakość i styl. Jako Agencja Reklamowa, mieliśmy niezwykłą przyjemność stworzyć kompleksową identyfikację wizualną oraz materiały reklamowe, które oddają charakter i unikalność tego wyjątkowego sklepu.

zakupy 1 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Strona Internetowa

Pierwszym krokiem w naszej współpracy było zaprojektowanie strony internetowej. Nasz zespół stworzył witrynę, która nie tylko zachwyca estetyką, ale także zapewnia niezrównaną użyteczność. Strona internetowa jest responsywna, dzięki czemu klienci mogą swobodnie przeglądać ofertę Butiku zarówno na komputerze, jak i urządzeniach mobilnych.

strona 1 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski
post fb strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Facebook Post

Pierwszy post na stronie Facebook Lady Perfekt, który zaprojektowaliśmy, był prosty, ale przekazujący istotną informację o ich otwarciu.

Miał na celu informowanie obserwatorów o  lokalizacji sklepu Lady Perfekt i zachęcanie ich do odwiedzenia butiku oraz zapoznania się z nową kolekcją produktów.

Baner

Baner informacyjny zgodny z identyfikacją wizualną wraz z godzinami otwarcia, zaprojektowany na ogrodzenie butiku. 

baner min 1 strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

podziekowanie strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Karty z podziękowaniem

Współpraca poszerzyła się również na przygotowanie kart z podziękowaniem za zakupy, które wyróżniają się elegancją i prostotą, idealnie oddając charakter sklepu.

Ulotki reklamowe

Ulotka, której stworzenie zostało nam powierzone, była starannie zaprojektowana, uwzględniając najnowsze trendy w dziedzinie designu graficznego. Ich zastosowanie w kampani marketingowej butiku przyczyniło się do zwiększenia świadomości marki.

ulotka scaled strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

voucher strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Vouchery

Vouchery to doskonały sposób na zdobycie nowych klientów i zwiększenie lojalności istniejących. Lady Perfekt oferuje unikalne karty podarunkowe, które można wręczyć bliskim jako wyjątkowy prezent.
Jest to również skuteczny sposób na zachęcenie osób do sprawdzenia najnowszych kolekcji w sklepie.

Karty Lojalnościowe

Główną ideą kart lojalnościowych jest nagradzanie klientów za ich stałą obecność i wsparcie. Za każdy zakup lub usługę, którą klient dokonuje, otrzymuje on specjalny stempel lub naklejkę na swojej karcie. Ta prosta i satysfakcjonująca metoda tworzy motywację do zbierania stempli i osiągnięcia celu, który może obejmować nagrody, zniżki, darmowe produkty lub inne korzyści.

Karty lojalnościowe są łatwe do przechowywania w portfelach lub torebkach, co sprawia, że są zawsze pod ręką klientów. To zachęca do ich regularnego używania i pozytywnie wpływa na korzystanie z usług firmy, zamiast konkurencyjnych.

lojalnosciowa strony internetowe, druk, reklama warszawa łódź kraków wrocław piotrków trybunalski

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj.